pierwszy rozdział podręcznika do lee

Dzisiaj możemy podzielić się z Wami radosną informacją. Po wielu miesiącach wytężonej pracy i testów z przyjemnością publikujemy pierwszy rozdział 2 edycji podręcznika do Bogowie wojny: Robert E. Lee. W tej chwili trwa DTP (skład) kolejnych rozdziałów i będziemy je sukcesywnie publikować na sieci. Po opublikowaniu pojedynczych rozdziałów, wypuścimy zbiorczy pdf, z całym podręcznikiem do ściągnięcia za darmo. Będzie go też można nabyć w wersji papierowej.

Pierwszy rozdział pozwala zapoznać się z tym, co jest potrzebne do gry. Możemy dowiedzieć się z niego jak podstawkować nasze wojska, a także poznamy krótki słowniczek wybranych pojęć.

Ważna uwaga – numeracja stron zmieni się na pewno w stosunku do finalnej wersji podręcznika.

W tym miejscu chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pracowali i pomagali przy powstawaniu tego podręcznika. Przede wszystkim Witoldowi Janikowi, który dokonał jego redakcji, ogromnej liczbie osób, które przesyłały i opowiadały nam swoje uwagi po grze, a także testerom, byli to m.in.: Krystian Bednarczyk, Jakub “Bombel” Bojakowski, Michał Dardziński, Marek Duda, Witold Janik, Adam Matryba, Daniel Ostrowski, Maciej Pietruszka, Piotr Wojtowicz.

Trudno tutaj wymienić wszystkich, którym wyrażamy swoją wdzięczność – postaramy się zrobić to na wstępie podręcznika, a też jeszcze wiele pracy przed nami, więc na finalne podziękowania jeszcze będzie czas. Na razie życzmy udanej lektury!

LINK:
http://www.gmboardgames.com/lee/rozdzial1.pdf

Pierwsza strona, pierwszego rozdziału.