O nas

 

GM Boardgames zostało założone przez dwóch braci Grzegorza i Macieja, którzy postanowili zając się swoim bitewniakowym hobby w sposób bardziej kreatywny.

Figurki, bitwy i historia były takimi rzeczami, które zawsze nas pasjonowały. Czy to bitwy toczone bez żadnych zasad, z udziałem “małych” i “dużych” żołnierzyków, czy granie w profesjonalne systemy bitewne o tematyce fantasy – figurkowa mania towarzyszyła nam od zawsze. W połączeniu z miłością do historii doprowadziła nas do pomysłu stworzenia napoleońskiego systemu bitewnego, a gdy został on dobrze przyjęty, do jego wydania jako pełnoprawnego podręcznika. Jak zawsze w takich przypadkach, gdy zdobywa się doświadczenie, prace trwały aż 4 lata. Ich ukoronowaniem było wydanie gry “Bogowie wojny: Napoleon”.

Po Napoleonie przyszła pora na Bogowie wojny: Robert E. Lee, która przenosi nas w czasy amerykańskiej wojny secesyjnej i ogólnie połowy XIX wieku. Bazując na doświadczeniach zdobytych przy BW-N poprawiliśmy mechanikę gry i sprawiliśmy, że bitwy stały się jeszcze przyjemniejsze. Przede wszystkim jednak stworzyliśmy własną linię figurek w skali 6 mm, która naszym zdaniem najlepiej nadaje się do rozgrywania wielkich bitew. Pozyskaliśmy także dystrybutora, którym jest Bolter.pl dzięki czemu i sprzedaż naszych produktów jest prowadzona w profesjonalny sposób i my możemy poświęcić więcej czasu na rozwijanie dotychczasowych projektów i tworzenie nowych, m.in. morskiej gry Bogowie wojny: Togo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Become the most famous commander in history!